KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11576003
nr 1157 6003
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
(1900-1985), Sverige
Oljemålning, Signerad Sigge Reutergård, signerad och daterad -40, Stockholmsmotiv, 73x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:02:46
100 kr
300 kr
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
Läs mer om Jan Sigfrid Alfons Carlsson